PUBG Google Stadia, google oyun platformu Stadia ile oyunculara daha önce alışık olmadıkları bir deneyim sunmakta. Bu ayın başında Stadia’yı ücretsiz yaparak oyuncuların beğenisine sunmuş ve oyuncu sayısını bir hayli artırmıştı. Oyuncuların desteğini arkasına aldıktan sonra şirket, Stadia’daki oyun sayısını artırmayı hedefliyor.

Google, günümüzün en popüler oyunlarından PUBG’yi Stadia’ya ekledi. PUBG‘nin yanı sıra şirket, önümüzdeki günlerde platforma eklenecek dev bütçeli oyunlardan da bahsetti. PUBG Google Stadia!

Bulut tabanlı oyun platformu Stadia sayesinde oyunculara çok daha farklı oyun deneyimi sunan Google, bu ayın başında Stadia’yı ücretsiz yaparak oyun sevenleri şaşırtmıştı. Oyuncuların desteğini arkasına aldıktan sonra şirket, Stadia’daki oyun sayısını artırmayı hedefliyor.

PUBG Google Stadia

Bu bakımdan eklenen en yeni oyun, çıktığı günden beri PC, konsol ve mobil platformları kasıp kavuran oyun PUBG oldu. Stadia Pro üyelerine ücretsiz olarak sunulan ve konsollardaki oyuncularla çapraz aksiyonu destekleyen PUBG’nin yanı sıra önümüzdeki dönemlerde eklenecek oyunlar da gün yüzüne çıktı.

Henüz ülkemizde kullanıma sunulmayan Google Stadia’nın 129 dolarlık paketi, şu anda Stadia’nın aktif olduğu ülkelerdeki kullanıcılar için ücretsiz erişime açık. Buna ek olarak şirket, daha fazla hizmetin sunulduğu Stadia Pro üyeliği ücretlerini de 2 aylığına kaldırdı. Bunun gibi daha fazla içeriğe ulaşmak için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.