Bildiğiniz üzere çoğumuzun bildiği ve sevdiği oyunların yapımcısı Riot Games bu defa biz oyun severlerin karşısına Valorant isimli düşük sistem gereksinimleri arz eden, yaratıcı ve bir o kadar da eğlenceli bir FPS oyunu ile karşımıza çıkıyor. Bizce harika bir pazarlama stratejisi izleyen Riot Games Twitch Tv ile anlaşarak oyunu izlemeniz ve onun yanısıra birkaç adımı daha yerine getirmeniz karşılığında kapalı betaya katılım hakkı tanıyor. Yalnız oyunun henüz kapalı betada olmasından mıdır nedir oyuna girişte bazı sıkıntılar ile karşılaşan kullanıcılar mevcut. Oyun içerisinde rekabeti arttırmak ve hak geçmesini önlemek amacıyla anti hile kullanan Valorant, bazı kullanıcılar için açılırken soruna sebebiyet veriyor. Siz de resimde gösterdiğimiz hatayı alıyorsanız aşağıda vereceğimiz çözüm ile hatayı kolaylıkla halledip bu eğlenceli oyunun tadına erişebileceksiniz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan anlatıma geçelim.

Vanguard Anti Cheat Hatası:


Bu hatayı çözümlerken farklı kaynaklardan farklı çözümler elde edebilirsiniz. Yalnız görünen o ki Valorant Vanguard anti cheat hatasının çözümü donanımdan donanıma farketmekte. Yani bir çözüm yoluyla herhangi birisi çözüme ulaşıyorken siz o yolla çözüme ulaşamayabilirsiniz. Aldığınız hatada istemciyi yeniden başlatmanız isteniyor. Başlatmanıza rağmen yine aynı hatayı almaya devam ediyorsanız aşağıdaki yolla yüksek ihtimalle çözüme ulaşacaksınız.

Valorant Vanguard Anti Cheat Hatası Nasıl Çözülür?

  • Windows Arama yerine Hizmetler yazın ve resimde gösterdiğimiz gibi tıklayın.

  • Açılan Hizmetler uygulamasında resimde gösterdiğimiz gibi "vgc" hizmetini bulun ve sağ tıklayıp özelliklere gidin.

  • Başlangıç türü kısmını "otomatik" yapın uygula ve tamam diyip bilgisayarınızı yeniden başlatın.


Bu adımları hallettikten sonra Valorantı açarak sorunsuz şekilde oynayabilirsiniz. Yapamadığınız veya takıldığınız yerler için yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz